Markabana | Aurora Permanento Tükenmez Kalem 232-PN Siyah
Ürün Numarası: 107349

Aurora Permanento Tükenmez Kalem 232-PN Siyah

Müşteri Yorumları (0)
% 15
3.423,75 2.910,19 TL

Aurora
Fınelıner Kalemler

Aurora

 

Düşünce , güzellik ve kültür gibi değerlere daima öncelik veren bir mirasın emanetçisi olarak , şirketin ceo'su , Cesare Verona , Aurora'nın geleneklerini günümüze taşımaya büyük önem veriyor. Verona'nın ailesi dört kuşaktır yazı araçları üretmiş ve yazı tarihinin en önemli sayfalarından bazılarını yazmıştır. Bugün bu tutku Aurora stilini tüm Dünya'ya yayarak tekrar canlanmış ve hayatın temel değerlerine bağlı , uluslararası bir şirket yaratmıştır. Bu tutku ve özenle benimsediği felsefe Aurora imzalı her ürünün temelinde yer almaktadır.

 

1919'da , Birinci Dünya Savaşı'nın üzerinde izler bıraktığı fakat yaralarını sarma yolunda büyük ümitler taşınan Torino'da , Aurora ( Şafak ) , ilk italyan dolma kalemi olarak doğdu. Umut ve yeniden doğum mesajı veren bir isim: İtalyan tarihi ve kültüründe yeni bir şafak. Kuşaktan kuşağa aktarılan benzersiz bir stilin başlangıcı ; dün olduğu gibi bugün de ince işçiliği ve teknikleri ile değerli malzemeleri bereciyle birleştiriyor. Zengin kültürel mirasından ve tarihe dayanan geleneklerinden , küçük sanat eserleri yaratılıyor ve tüm Dünya'da taktirle karşılanıyor. Böylece en zarif '' Made İn İtaly '' gerçek bir örnek olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Permanento

 

Permanento, 1930’larda tarihi Aurora üretim tesislerinde yapılmış basmalı kurşun kalemin orijinal adıdır. Moda tasarımcıları ve tasarımcılar tarafından orijinal ve modern beşken şekli için tercih edilen Permanento, tarih yazan ürünlerin yaratılmasında rol oynayan en önemli İtalyan tasarım ofislerinin her zaman vazgeçilmezi olmuştur.

 

 

Aurora PermanentoTükenmez Kalem 232-PN Siyah Özellikler :

 

· Tükenmez Kalem

 

· Siyah reçine kaplama gövde

 

· Pembe altın kaplama klips ve düğme

 

· Özel kutusu ile birlikte

 

  • Bizi Takip Edin