Markabana | Horoloji meraklılarının gözdesi: T F Est.

BLOG

Ocak 19

Pazar, 27.Ocak.2019

Horoloji meraklılarının gözdesi: T F Est.

İsviçre ekolünün yüksek temsilcisi TF Est. 1968, materyallerinin kalitesiyle ilgili asla fedakarlık yapmazken, İsviçre kalitesini sonuna kadar yansıtıyor.

“Erişilebilir Lüks” mottosuyla kimliğini belirleyen marka, saat dünyasından esinlenilen kol düğmeleri, kalemleri ve kemerleriyle, horoloji meraklılarına zengin bir aksesuar çeşidi sunuyor.

TF Est. 1968 bilinen normların çok ötesindeki cüretkar tasarımlarında iç kısımları hareket eden, ancak bir mekanik saatte görülebilecek olan Tourbillon ve Moonphase gibi sistemleri, kol düğmeleri ve kalemlerin iç kısımlarına yerleştirerek centilmenlerin şıklığını tamamlıyor.

Birçok modelinde Altın, Rutenyum ve Palladyum gibi değerli madenlerin kullanıldığı ürünler iç kısımlarında “TF Openside Movement” sistemini barındırırken, kol düğmelerinin üst kısımlarını kapatan safir kristal cam ile saat dünyasına atıfta bulunuyor.

Düşük özgül ağırlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkan ürünler, sıradan aksesuarların durağanlığından uzaklaştırıp, dinamik bir duruş sergiliyor.

T F Est. markasının eşsiz ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

  • Bizi Takip Edin