Ürün Numarası: 100419

Caran d'Ache Perles Perla Akoya Dolma Kalem 4290.022

Müşteri Yorumları (0)

Dolma Kalemler

Caran d'Ache Perles Perla Akoya Dolma Kalem 4290.022

Kadınsı zarafet ve sadeliğe övgü

Caran d’Ache atölyelerinde çalışan usta zanaatkarlar bütün beceri ve uzmanlıklarını kullanarak son derece şık, yeni bir koleksiyon yarattılar. Rafine bir zarafetin farkını bilen kadınlar için tasarlanan yeni Perla Koleksiyonu’ndaki her bir seçkin yazı enstrümanı, kapağında nadir ve muhteşem bir Akoya incisi taşıyor.

Akoya İncisi

Aydınlık ve neredeyse ayna kadar parlak ışıltısıyla Akoya incisi Japon Denizi’nde geleneksel yöntemlerle yetiştirilen, ideal orantılara sahip bir hazine. Her bir inci benzersiz bir hikayeye sahip ancak gerçek güzelliğini ortaya çıkartmak için değerli bir mücevhere, üzerinde parlayacağı bir ‘tahta’ ihtiyaç duyuyor.

Yazı Enstrümanları

Perla Koleksiyonu’nu oluşturan yazı enstrümanları tamamen elde yapılıyor. Platin kaplama gövde ve kapak ilhamını deniz kabuklarından alan zarif bir desenle dekore ediliyor. Her bir kapak, kalemin zarif spiral guilloché deseninin yarattığı narin yansımalarla ışıldayan muhteşem bir Akoya incisi taşıyor.  

Dolmakalem

Dolmakalem, yoğun mürekkebi sayesinde sayfalara dökülen kelimelere doğal bir form vererek eşsiz bir zarafetle yazı yazmanızı sağlayan rafine ve değerli bir yazı enstrümanı.

Platin kaplamalı 18 ayar sarı altın dolmakalem ucu Perla Koleksiyonu için özel tasarlandı. Üzerindeki işlemeler dünyanın en güzel incilerinin mükemmel formunu yansıtıyor. Üstün yazı konforu sağlamak üzere elde yapılan ve parlatılan ucun ince (F), orta (M) ve kalın (B) olmak üzere üç farklı kalınlık seçeneği var.

  • Bizi Takip Edin