Ürün Numarası: 100375

Caran d'Ache Perles Perla Roller Platinium 4280.022

Müşteri Yorumları (0)

Roller Kalemler

Caran d'Ache Perles Perla Akoya Roller Kalem 4280.022

Kadınsı zarafet ve sadeliğe övgü

Caran d’Ache atölyelerinde çalışan usta zanaatkarlar bütün beceri ve uzmanlıklarını kullanarak son derece şık, yeni bir koleksiyon yarattılar. Rafine bir zarafetin farkını bilen kadınlar için tasarlanan yeni Perla Koleksiyonu’ndaki her bir seçkin yazı enstrümanı, kapağında nadir ve muhteşem bir Akoya incisi taşıyor.

Akoya İncisi

Aydınlık ve neredeyse ayna kadar parlak ışıltısıyla Akoya incisi Japon Denizi’nde geleneksel yöntemlerle yetiştirilen, ideal orantılara sahip bir hazine. Her bir inci benzersiz bir hikayeye sahip ancak gerçek güzelliğini ortaya çıkartmak için değerli bir mücevhere, üzerinde parlayacağı bir ‘tahta’ ihtiyaç duyuyor.

Yazı Enstrümanları

Perla Koleksiyonu’nu oluşturan yazı enstrümanları tamamen elde yapılıyor. Platin kaplama gövde ve kapak ilhamını deniz kabuklarından alan zarif bir desenle dekore ediliyor. Her bir kapak, kalemin zarif spiral guilloché deseninin yarattığı narin yansımalarla ışıldayan muhteşem bir Akoya incisi taşıyor.  

Roller Kalem

Çağdaş ve modern roller kalem benzersiz rahatlıkta bir yazma deneyiminin yanı sıra, sizinle yazdığınız kişi arasında daha ilk kelimeden itibaren ortak bir anlayışa işaret eden bir stil ve hassasiyet sunuyor.

Kartuş

Caran d’Ache roller kartuşuyla donatılan kalem üstün yazma konforu vaat ediyor. Kartuşun keçe uçlu seçeneği de bulunuyor. 

  • Bizi Takip Edin