Ürün Numarası: 101038

Cross Townsend C3po Roller Kalem At0045d-39

Müşteri Yorumları (0)
5.698,01 TL

Cross
Roller Kalemler

Renk

23 Karat Altın kaplama gövde

23 Karat Altın kaplama klips ve aksesuarlar

 

Uç ve Refil

Kapaklı Roller kalem

1 adet siyah roller refil ( #8523)

Refili değiştirerek kolayca tükenmezkaleme ( #8562-1) dönüştürülebilir. Yedek refiller ayrı olarak satılmaktadır.

 

Çap:10.9 mm

Uzunluk:150 mm

Ağırlık:42 grams

 

Ömür boyu mekanik garanti

Karakter temalı şık Cross hediye kutusu

 

Cross Townsend Starwars C-3PO Roller & Tükenmez Kalem AT0045D-39

Aradığınız, iskelet görünümündeki droid askerler olabilir. Cross Townsend Starwars C-3PO Roller & tükenmez kalem, altın rengi kaplamasıyla efsanevi Astromech'i anımsatır. Karakter temalı detaylar gövdeye kazınarak işlenmiştir. Üst bölümde C-3PO’nun ikonik gözlerini anımsatan detaylar yer alır. Bu kalem Star Wars tutkunları için vaz geçilmez bir arkadaştır.
Kutunun içindeki şık kitapçıkta C-3PO karakterinin öyküsü anlatılmaktadır.
Ayrıca, tasarımcının Orijinallik Sertifikası ile Cross’un Ömür Boyu Garanti belgesi de kutunun içinde bulunmaktadır.
Limited Edition : 1.977 adet üretilmiştir.

Refil Özellikleri : İçinde Jumbo Tükenmezkalem refili ve yedek olarak Jel Mürekkepli Roller Refil ve ayrıca mürekkep doldurmak için 1 adet piston bulunmaktadır.
1 adet piston da
Cross Yedek refil Kod: 8562-1 Tükenmezkalem ve 8523 kodlu Roller Refil kullanılmaktadır.

 

Koleksiyon hakkında;

Star Wars hayranları için harika bir koleksiyona imza atan Cross, filmin en önemli 3 karekteri olan Darthvader, C3PO ve Stormtrooper'dan ilham alan orjinal kalemlerle sinema tarihinin bu kült filmini yazı aksesuarlarının parçası yapıyor. Star Wars ™ tutkularını için mükemmel bir hediye.

Aradığınız, iskelet görünümündeki droid askerler olabilir. Cross Townsend Starwars C-3PO altın rengi kaplamasıyla efsanevi Astromech'i anımsatır. Karakter temalı detaylar gövdeye kazınarak işlenmiştir. Üst bölümde C-3PO’nun ikonik gözlerini anımsatan detaylar yer alır. Bu kalem Star Wars tutkunları için vaz geçilmez bir arkadaştır.

Kutunun içindeki şık kitapçıkta C-3PO karakterinin öyküsü anlatılmaktadır.

Ayrıca, tasarımcının Orijinallik Sertifikası ile Cross’un Ömür Boyu Garanti belgesi de kutunun içinde bulunmaktadır.

Limited Edition : 1.977 adet üretilmiştir.

 

Cross Hakkında

Amerika’nın en eski yazı aksesuarları markası olarak tarihte önemli bir yere sahip olan Cross kalemleri, 1846 yılında Richard Cross ve Edward W. Bradbury tarafından kurulmasının ardından Providence’daki üretim yerinde kalem dünyasında büyük bir etki bırakacak modellerini üretmeye başlıyor. 1881 yılında tamamlanan fabrikayla 80 yıl boyunca hizmet verecek binayı açan Cross, ilk dolma kalemini ise 1889 yılında Providence’daki bu binada tasarlıyor. Zarif tasarımıyla eşleşeceği bir benzeri olmadığı için “Peerless” adı verilen bu Cross kalemler, kısa sürede bir Amerikan klasiği haline geliyor ve bugün hâlâ aynı etkiyle üretiliyor. İlerleyen yıllarda Boss ailesi Cross tarihinin ayrılmaz parçaları arasına giriyor ve 12 yaşındaki Ellery Boss, Alonzo Cross için çalışan ilk aile üyesi olarak önemli bir görev üstleniyor. Cross için çalışan ikinci Boss olan Walter ise hızlı bir şekilde ticareti ve Cross şirketini nasıl canlı tutacağını öğreniyor ve bu tutkusuyla 1916’da Cross kalemlerini satın alıyor ve şirket 2013’e kadar Boss ailesine ait kalıyor.

1945 yılında tükenmez kalemlerini markete sokan Cross, kendine amaçladığı kaliteyi ortaya çıkaracak yeni teknolojiyi lanse etmeye hazır olmadığından ancak 1953’te Ellery Boss’un yardımıyla Cross kalitesini ortaya çıkaracak daha iyi bir mürekkebe sahip tükenmez kalemler raflardaki yerini alıyor. 1958 yılında Boss ailesinin üçüncü neslini temsil eden Brad Boss oyuna dahil oluyor ve markayı 20. yüzyılın sonuna kadar getiriyor.  1996 yılında kuruluşunun 150. yılını ve ince formuyla ün yapan Century model tükenmez kalemin 50. yılını kutlayan ve bu özel anlar için özel tasarımlar ortaya çıkaran Cross kalemleri, limited edition serileriyle de fark yaratmayı çok iyi biliyor.  Kalem zanaatçılığına kattığı yenilikler ve buluşlarla mirasını ve deneyimlerini günümüze taşımaya devam eden koleksiyonlara imza atan Cross, kalitesini ve uzmanlığını yansıtan kalemleriyle yazı sanatına modern bir dokunuş katmayı sürdürüyor.

 

 

  • Bizi Takip Edin