Ürün Numarası: 103022

Diamine Dolma Kalem Mürekkebi Raw Sienna 80 ml

Müşteri Yorumları (0)
550,00 TL

Mürekkepler

Diamine Dolma Kalem Mürekkebi Raw Sienna 80 ml

Diamine dolmakalem mürekkeplerinin 98 farklı renk çeşidi bulunmaktadır.

1864'ten beri mürekkep üretimi yapan ünlü ingiliz firması Diamine Ink; hala Liverpool'da o döneme ait özel mürekkep formülünü kullanmaktadır.

Her kalem için uygun olan bu mürekkeplerin en önemli özelliği kaleminizi tıkamaması ve yoğun,akıcı bir yazım kalitesi sunmalarıdır.

En önemli çıkışını ise Monako prensi için ürettiği Monako Kırmızısı ile yapmıştır.

Kraliyet ailesi için özel üretilen limited mürekkep, şu an hala üretilmektedir. Bir prens ile aynı mürekkebi kullanmak istemez misiniz?

Özellikleri:

Pek çok kalem koleksiyonlerinin vazgeçemediği ve kalem otoritelerinin tam not verdiği olağanüstü mürekkep çeşidiyle Diamine Ink artık Türkiye'de.Liverpool'da üretilen özel İngiliz mürekkeplerinin 49 farklı renk çeşidiyle; bu konuda ki uzmanlığı ortadadır.

Dünyanın en kaliteli mürekkebi olan Diamine Ink'i iyi bir kalemcinin kesinlikle kullanması gerekir. Yazı kalitenizi artıracak bir mürekkep markası olduğunu hemen anlayacaksınız ve Diamine Ink'in eşsiz renk koleksiyonuna başlayacaksınız.

Akışkanlık: Diamine özel mürekkep formülü sayesinde akışkanlık mükemmeldir; her tür kağıt yüzeyde yazabilir; hatta dolmakalemleriniz yazı kalitesini daha ileriye taşır.

Mürekkep Haznesi: 80 ml mürekkep şişesiyle; diğer mürekkep üreticilerine oranla hem daha mürekkep içermektedir hem de karşılaştırdığınızda fiyatı gayet makuldur. Cam şişesini; mürekkebiniz bittiğinde hokka olarak kullanabilirsiniz.

Kuruma Süresi: Diğer mürekkeplere oranlı çok da hızlı bir kuruma süresine sahiptir. Her mürekkebin kendine özgü kuruma süresi olmasına rağmen; genelde 5-15 saniye arasında kuruma hızı değişmektedir.

Yoğunluk: En önemli özelliklerinden biridir. Kesinlikle yoğun ve gerçek renk kalitesine ulaşmak istediğiniz bir mürekkep arıyorsanız; Diamine Ink bu işte uzman. Pek çok kişi; su bazlı mürekkeplerden şikayetçidir; tam tersine akıcı ve yoğun mürekkep kalitesiyle Diamine Ink'le beraber hiçbir zaman böyle bir sorunun olmayacaktır.

Not: Renkler bilgisayarınızın ekran ayarına bağlı olarak biraz farklılık gösterebilir.

Hacim:  80 ml 

Hazne : Cam şişe

Kuruma süresi : 5-15 saniye

Menşei :  İngiltere

  • Bizi Takip Edin