Markabana | Edelstein Dolma Kalem Kartuşu 6Lı Tanzanite
Ürün Numarası: 108681

Edelstein Dolma Kalem Kartuşu 6Lı Tanzanite

Müşteri Yorumları (0)
69,00 TL

Edelstein
Dolma Kalem Yedekleri

Pelikan Edelstein Dolma Kalem Kartuşu 6Lı Tanzanite

 

Edelstein Mürekkep Koleksiyonu’nun en beğenilen renkleri şimdi kartuş olarak bulunmakta!

Ekstra yumuşak Edelstein Mürekkep’le yazmayı seven, ancak kartuş kullanmayı tercih edenler için Pelikan şimdi zarif metal kutuda 6 büyük kapasiteli kartuş sunuyor. Her bir kartuş Edelstein Mürekkep logo ile süslenmiştir. Standart Edelstein cam şişe mürekkep koleksiyonundan ve 2014 yılında, Yılın rengi Garnet özel olarak öne çıkacak şekilde 6 popüler renkten seçim yapabilirsiniz.

Güzelliği “taçlandırmak“ için Pelikan göz alıcı ambalaj geliştirdi. Yüksek değer katan kabartmalı kutular, yumuşak ince kağıtla destekleyerek kartuşlar için zarif ev sahipliği yapar. Bu küçük kutular, ceketinizin cebinden kolaylıkla kaymayacağı gibi, bir teşekkür notu yazmak, bir partide misafirlere hoş geldin notu yazmak, ya da zorlu bir görevi bitirdikten sonra kendinizi şımartmak gibi tüm durumlar için mükemmel bir hediye süsleyicidir.

Bu büyük boy mürekkep kartuşları her Pelikan kartuşlu dolma kalem için uygundur. (4001 büyük boy mürekkep kartuşları ile aynı biçimdedir) ve özellikle Pelikan kartuşlu dolmakalem P200 ve P205 için özellikle uyumlu bir kombinasyon yaratırlar.

 

 

 

  • Bizi Takip Edin