Markabana | Montblanc Grace Kelly Princess De Monaco Dolma Kalem 106631
Ürün Numarası: 104372

Montblanc Grace Kelly Princess De Monaco Dolma Kalem 106631

Müşteri Yorumları (0)
% 15
9.217,84 7.835,16 TL

Montblanc
Dolma Kalemler

Montblanc Grace Kelly Princess De Monaco Dolma Kalem 106631

Monaco Prensesi Grace Kelly’nin eşsiz zevkini yansıtan Montblanc Diva Line Princesse Grace de Monaco dolma kalem, asaletin rengini simgeleyen mor gövdesi, ihtişamlı tasarımını öne çıkaran altın kaplama detayları ve sofistike klipsin ucundaki damla kesim pembe topazıyla prenseslere yakışan bir baş yapıt değerinde.

Prenses tacının zarafetini taşıyan kapağı amblemle tamamlayan Montblanc, aynı amblemi taşıyan özel kutusuyla aynı seçkin duruşu burada da devam ettiriyor.

Grace de Monaco Koleksiyonu Hakkında

Bugüne kadar birçok markaya ve koleksiyona esin kaynağı olan Grace Kelly’nin ilham verdiği markalardan biri de Montblanc ve onun özel koleksiyonu Grace de Monaco. Güzelliği, zarafeti, tarzı, yardımseverliği ve tabii tüm hayatıyla dünyayı kendine hayran bırakan ve bir rol model olan Monako Prensesi Grace Kelly, bugün dünyanın en unutulmaz ikonik karakterlerinden biri olmayı sürdürüyor.

Bu etkiye kendini kaptıran markalardan Montblanc ise feminen çizgilere sahip tasarımlarıyla Grace Kelly’nin zamansız stilini ve ikonik gücünü yansıtıyor. Genç sanatçıları destekleyen ve kariyerlerinin temelini oluşturan yeteneklerin ortaya çıkmasına yardım eden Amerika’daki Princess Grace Foundation için tasarlanan bu Montblanc kalemler, saatler ve mücevherler Grace Kelly’nin gelmiş geçmiş en saygıdeğer, en güzel ve en özel kadınlardan biri olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

Montblanc Hakkında

Daimi değerlerinin ve mükemmel işçiliğinin geleneklerini yüz yılı aşkın bir süredir benimseyen Montblanc, nesilden nesile aktarılan aile yadigarı koleksiyonlarını tasarlamak için markanın kalıcı dizaynına, ustalığına, stiline ve kalitesine yüz yılı aşkın bir süredir sadık kalıyor. Mükemmelliği simgeleyen ikonik Montblanc amblemi, lüks yazı aksesuarlarından saatlere, deri tasarımlardan aksesuarlara, gözlükten parfüme kadar her tasarımında zirvede yer alırken, kültürel gelişiminin ışığında mükemmeliyeti amaçlıyor.

Montblanc’in asıl kökenini yazı kültürü oluşturduğundan kendini bu kültüre karşı sorumlu hisseden marka, çeşitli uluslararası etkinlikler ile kültürel yaşama yaratıcı bir katkıda bulunmayı hedefliyor ve kendi başına bir kültür yazıyor. Markanın sembolü olan 6 köşeli beyaz yıldızla dağın zirvesini yansıtan marka, prestij sahibi kalemlerinin dışında 1935 yılında tasarlanmaya başlanan saat, çanta, cüzdan gibi klas aksesuarlarla da Montblanc efsanesini birçok noktaya taşıyor ve lüks tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

1906 yılında Hamburg’da bir kırtasiye sahibi olan Alman Claus Johannes Voss ile Bankacı Christian Lausen ve Mühendis Wilhelm Dziambor’ın birlikteliğiyle başlayan Montblanc serüveni, arkasında büyük deneyim ve güç ile nesilden nesile aktarılacak aile yadigarı koleksiyonlar tasarlamaya devam ediyor.

  • Bizi Takip Edin