Ürün Numarası: 100725

Parker Dolma Kalem Sonnet Lake Siyah Ct 1931500

Müşteri Yorumları (0)
4.600,00
Sevgililer Günü Özel % 25 3.450,00 TL

Parker
Dolma Kalemler

Parker Hakkında

Parker Pen Company 1888 yılında George Parker tarafından "Bir şeyi daha iyi yaparsan insanlar onu satın alacaktır" felsefesini temel alarak kuruldu. 1888 üretime başlayan Parker, 1891 yılında ilk dolma kaleminin patentini aldı. Parker markasının ilk çığır açan teknolojik buluşu 1894 yılında "Lucky Curve" mürekkep besleme sistemi ile geldi. Bu çalışmalar sonucunda şirketin 1899'da piyasaya sürülen ilk başarılı kalemi, Parker Jointless idi. Parker daha sonra 1931'de, Quink'i (hızlı kuruyan mürekkep) yarattı. George Parker'ın daha güvenilir bir kalem yaratma ihtiyacı ile ortaya çıkan PARKER markası; son tüketici odaklı araştırmaları, teknolojik devrimleri ve yorulmayan yaratıcılığı ile "Lüks Yazım" kategorisinde her zaman öncü olmuştur.

 

Parker Dolma Kalem Sonnet Lake Siyah Ct 1931500 Özellikleri

Sonnet Parker işçiliğinin bir simgesi olan güzelliktir. Kusursuz bir kalite için elle monte edilir ve testlerden geçirilir. Şık ve klasik tasarımla birleşmesi zarif görüntüsünü ortaya çıkartır. Sağlam altın uç, yüksek hassasiyet ile olağanüstü el yazısı deneyimi sunmaktadır.

 · Özgün desenlerle donatılmış, değerli metallerle kaplı, her bir parça, size en iyi yazım deneyimini sunmak üzere elle ve özenle bir araya getirilmiştir

· Paladyum kaplama

· M uç kalınlığı

· Siyah mürekkep

  • Bizi Takip Edin