Ürün Numarası: 100673

Parker IM Dolma Kalem CT Mat Siyah 2143638

Müşteri Yorumları (0)
1.840,00
Yaz İndirimleri % 25 1.380,00 TL

Dolma Kalemler

Parker IM Dolma Kalem CT Mat Siyah 2143638

Profesyonel ve şık görünümü ile PARKER IM Mat Siyah CT modeli sizin için ideal bir partner olacaktır. Şık ve zarif gövde kalemin yaratıcı dizaynı ile mülemmel bir uyum içerisindedir.

Parlak krom aksesuarlar Paslanmaz Çelik gövdeyi tamamlayarak kalemi hem profesyonellerin hem de öğrencilerin kullanımı için mükemmel bir seçenek haline geritir. Yumuşak yazım sağlayan roller uç akıcı ve kesintisiz yazım sağlar.

. QUINK mürekkep kartuşları ve mürekkepleri ile kullanılır.Kalemdeki tüm detaylar PARKER markasının 125 yıldan fazla zamandır süregelen marka mirasına uygun bir yazım deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel ve şık görünümü ile PARKER IM Mat Siyah CT modeli sizin için ideal bir partner olacaktır. Şık ve zarif gövde kalemin yaratıcı dizaynı ile mülemmel bir uyum içerisindedir.Parlak krom aksesuarlar Paslanmaz Çelik gövdeyi tamamlayarak göz alıcı bir görünüm sağlar.

Mat Siyah gövde krom aksesuarlar ve PARKER markasının imzası haline gelmiş olan ok şeklindeki klipsi ile tamamlanmıştır.

Konforlu yazım sağayan ergonomik gövde PARKER'ın üstün işçiliği ile birleşerek markanın zengin geçmişini hissettirmektedir.

Hem profesyoneller hem de öğrenciler için ideal bir tercihtir.

Dayanıklı paslanmaz çelik uç, güvenilir ve kişiye özel yazı deneyimi sağlar

  • Bizi Takip Edin