Ürün Numarası: 100666

Parker IM Roller Kalem CT Mat Siyah 2143634

Müşteri Yorumları (0)
1.320,00
Sevgililer Günü Özel % 25 990,00 TL

Parker
Roller Kalemler

Parker IM Roller Kalem CT Mat Siyah 2143634

Profesyonel ve şık görünümü ile PARKER IM Mat Siyah CT modeli sizin için ideal bir partner olacaktır. Şık ve zarif gövde kalemin yaratıcı dizaynı ile mülemmel bir uyum içerisindedir.

Parlak krom aksesuarlar Paslanmaz Çelik gövdeyi tamamlayarak kalemi hem profesyonellerin hem de öğrencilerin kullanımı için mükemmel bir seçenek haline geritir. Yumuşak yazım sağlayan roller uç akıcı ve kesintisiz yazım sağlar.

QUINK roller kalem yedekleri ile kullanılır. Kalemdeki tüm detaylar PARKER markasının 125 yıldan fazla zamandır süregelen marka mirasına uygun bir yazım deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel ve şık görünümü ile PARKER IM Mat Siyah CT modeli sizin için ideal bir partner olacaktır. Şık ve zarif gövde kalemin yaratıcı dizaynı ile mülemmel bir uyum içerisindedir.Parlak krom aksesuarlar Paslanmaz Çelik gövdeyi tamamlayarak göz alıcı bir görünüm sağlar.

Mat Siyah gövde krom aksesuarlar ve PARKER markasının imzası haline gelmiş olan ok şeklindeki klipsi ile tamamlanmıştır.

Konforlu yazım sağayan ergonomik gövde PARKER'ın üstün işçiliği ile birleşerek markanın zengin geçmişini hissettirmektedir.

Hem profesyoneller hem de öğrenciler için ideal bir tercihtir.

Roller uç, el yormayan yumuşak yazım ve kesintisiz mürekkep akışı sağlar.

 

  • Bizi Takip Edin