Ürün Numarası: 103287

Parker IM Tükenmez Kalem CT Mat Siyah 2143632

Müşteri Yorumları (0)
949,00
Yaz İndirimleri % 25 711,75 TL

Tükenmez Kalemler

Parker IM Tükenmez Kalem CT Mat Siyah 2143632

Profesyonel ve şık görünümü ile PARKER IM Mat Siyah CT modeli sizin için ideal bir partner olacaktır. Şık ve zarif gövde kalemin yaratıcı dizaynı ile mülemmel bir uyum içerisindedir.

Parlak krom aksesuarlar Paslanmaz Çelik gövdeyi tamamlayarak kalemi hem profesyonellerin hem de öğrencilerin kullanımı için mükemmel bir seçenek haline geritir. Üstten basarak çıkan tükenmez kalem ve Quinkflow mürekkep yumuşak ve güvenilir yazım sağlar. QUINK tükenmez kalem ve jel kalem yedekleri ile kullanılır.

Kalemdeki tüm detaylar PARKER markasının 125 yıldan fazla zamandır süregelen marka mirasına uygun bir yazım deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel ve şık görünümü ile PARKER IM Mat Siyah CT modeli sizin için ideal bir partner olacaktır. Şık ve zarif gövde kalemin yaratıcı dizaynı ile mülemmel bir uyum içerisindedir.Parlak krom aksesuarlar Paslanmaz Çelik gövdeyi tamamlayarak göz alıcı bir görünüm sağlar.

Mat Siyah gövde krom aksesuarlar ve PARKER markasının imzası haline gelmiş olan ok şeklindeki klipsi ile tamamlanmıştır.

Konforlu yazım sağayan ergonomik gövde PARKER'ın üstün işçiliği ile birleşerek markanın zengin geçmişini hissettirmektedir.

Hem profesyoneller hem de öğrenciler için ideal bir tercihtir.

Üstten basmalı tükenmez kalem ve güvenilik !uinkflow mürekkep her satırda ve her yerde yumuşak ve kesintisiz mürekkep akışı sağlar.

 

  • Bizi Takip Edin