Ürün Numarası: 102757

Pelikan K620 Tükenmez Kalem Newyork

Müşteri Yorumları (0)
% 15
13.738,50 11.677,73 TL

Pelikan
Tükenmez Kalemler

Pelikan Hakkında

Pelikan dolma kalem ve çeşitli yazı araç gereçleri üreten ve diferansiyel-piston doldurma yönteminin patentini almış olan Alman şirkettir. 1832 yılında kimyacı Carl Hornemann Hannover tarafından boya ve mürekkep fabrikası olarak kurulmuştur. Şirketin tarihi "100" adlı Pelikan modelinin üretimiyle başlamaktadır. Pelikan 100, Pelikan M215, Pelikan Toledo, Pelikan 400, Pelikano, Pelikan Blue Ocean modelleri başarılı ürünleri arasındadır. Pelikan Group GmbH, ana merkezi Berlin’de bulunan, kaliteli kağıt, ofis ve kırtasiye gereçlerinde öncü bir markadır.

Pelikan K620 Tükenmez Kalem Newyork Özellikleri

Eşsiz Bir Dünya Metropolünün Büyülü Cazibesi.

Başkalarıyla Karıştırılmayacak, Özgürlüğüne Düşkün ve Güçlü: Zamanımızın Metropolleri.
21. yüzyılda, keşfedilecek pek çok ortak noktası bulunan tezatlarla dolu bir dünyada, zamanımızın metropolleri aynı zamanda daha iyi bir gelecek için güç ve umut taşıyor.
Pek çok nesildir umut ve düşler üzerine kurulu bu şehirler, dünyanın dört bir yanındaki insanlara uyum sağlama, güç ve bireyselliklerini geliştirme fırsatı vermektedir.
Bu nedenle Pelikan, Berlin, Stockholm, Madrid, San Francisco ve Chicago'dan sonra bugün büyülü cazibesiyle yeni Özel Sürümünü ithaf eder: New York.

Eşsiz Bir Dünya Metropolünün Büyülü Cazibesi

Her şehrin kendi, benzersiz karakteri kendi, benzersiz imzası vardır. Sizin de var.
Amerikan Rüyası ruhunun New York sokaklarında yaşadığı gibi bu şehrin içinde yaşayan herkesi cezbeden büyüsü de bu özel sürümün her parçasında yaşar. Bu yazı gereciyle avuçlarınızda mükemmel şekliyle, metropolün büyüsünü tutuyorsunuz. Özel Sürüm "New York" kesinlikle benzersizdir.

· Limitli Üretim

· Reçine gövde

· Siyah, Beyaz

· Rodyum Kaplama uç,

· Çevirmeli mekanizma,

· Kalemin uzunluğu 13 cm'dir.

· Özel kutusu ile birlikte sunulmaktadır.

  • Bizi Takip Edin