Ürün Numarası: 102718

Pelikan Klasik M205 Duo Dolma Kalem Highlighter Sarı Şeffaf Mürekkep Set BB Uç

Müşteri Yorumları (0)
5.880,00
Özel İndirimler % 15 4.998,00 TL

Dolma Kalemler

Pelikan Hakkında

Pelikan dolma kalem ve çeşitli yazı araç gereçleri üreten ve diferansiyel-piston doldurma yönteminin patentini almış olan Alman şirkettir. 1832 yılında kimyacı Carl Hornemann Hannover tarafından boya ve mürekkep fabrikası olarak kurulmuştur. Şirketin tarihi "100" adlı Pelikan modelinin üretimiyle başlamaktadır. Pelikan 100, Pelikan M215, Pelikan Toledo, Pelikan 400, Pelikano, Pelikan Blue Ocean modelleri başarılı ürünleri arasındadır. Pelikan Group GmbH, ana merkezi Berlin’de bulunan, kaliteli kağıt, ofis ve kırtasiye gereçlerinde öncü bir markadır.

Pelikan Dolma Kalem Highlighter Sari Seffaf BB Uç M205 Özellikleri

Classic DUO Vurgulayıcı dolmakalem ile vurgulamak istediğiniz yazıları parlak sarı renkte fosforlayabilir ve dikkat çekmek istediğiniz notlar alabilirsiniz. BB ölçüsünde ekstra geniş çelik uç size bu dolmakalemle yazı yazma zevkini yaşattığı gibi, önemli gördüğünüz yerleri fosforlayabileceğiniz kadar da geniş.
Sırf bu ürün için özel olarak geliştirilen fosforlu sarı mürekkebin içeriği bu dolmakalemin teknik ihtiyaçlarını tam karşılayacak şekilde incelikle ayarlandı. Dolayısıyla bu mürekkep sadece bu dolmakalemde kullanılmak üzere üretildi, bu nedenle başka dolmakalemlerde kullanılmamalı. Classic DUO Vurgulayıcı piston dolmakalemin bu tasarım ve özel işlevleri bir uzmanlar jürisini de çok heyecanlandırmış olmalı ki, sonuç olarak bu gözalıcı Özel Seri dolmakalem bir hayli ödüle layık görüldü: Paperworld 2011 “ISPA Ödülü”, “IF Ürün Tasarım Ödülü”, ayrıca “Red Dot 2011 Ödülü”.

· Sarı şeffaf gövde

· Krom kaplama, klips ve aksam

· Paslanmaz çelik uç BB 

· Vidalı kapak

· Highlighter mürekkep kullanabilme özelliği

· Piston mekanizmalı

· Kalemin kapağı kapalı haldeki boyutu 12.5 cm açık haldeki ise 14.5 cm Ağırlık : 14 gr.

· Özel kutusu ile birlikte sunulacaktır.

 

  • Bizi Takip Edin