Ürün Numarası: 102633

Pelikan Klasik M215 Dolma Kalem Rhombus Üçgen

Müşteri Yorumları (0)

Pelikan
Dolma Kalemler

Pelikan Hakkında

Pelikan dolma kalem ve çeşitli yazı araç gereçleri üreten ve diferansiyel-piston doldurma yönteminin patentini almış olan Alman şirkettir. 1832 yılında kimyacı Carl Hornemann Hannover tarafından boya ve mürekkep fabrikası olarak kurulmuştur. Şirketin tarihi "100" adlı Pelikan modelinin üretimiyle başlamaktadır. Pelikan 100, Pelikan M215, Pelikan Toledo, Pelikan 400, Pelikano, Pelikan Blue Ocean modelleri başarılı ürünleri arasındadır. Pelikan Group GmbH, ana merkezi Berlin’de bulunan, kaliteli kağıt, ofis ve kırtasiye gereçlerinde öncü bir markadır.

Pelikan Dolma Kalem Rhombus Üçgen M215r Özellikleri

Bu klasik kalemin yüksek kalite lakeden yapılma pırıl pırıl simsiyah gövdesi içinde bir sır saklı: Bu Classic 215 kalemin üst kısmı aslında metalden yapıldı. Bu metal iç kısımdan dolayı kalemi tuttuğunuzda avucunuzun içinde çok hoş bir ağırlık hissediyorsunuz. Gümüş renkli paralelkenar şeklindeki dekoratif desenler ise bu modele çok beğenilen farklı ve ayrıcalıklı bir özellik kazandırıyor.

Tepesinde Pelikan logolu, Pelikan gagası şekilli karakteristik tokası ile ayrı bir güzelliğe sahip olan kapağı kalemin genel biçimiyle tam bir uyum sergileyerek, ayrıcalıklı Pelikan tasarımının çok güzel bir örneğini sunuyor.

Classic 215 Paralel kenar, klasik dolmakalemlere özgü sağlam piston-dolumlu mekanizmaya sahip. Farklı genişliklerdeki yüksek kalite parlatılmış paslanmaz çelikten uçlarıyla yazı yazmanın keyfine varacaksınız.
Kalemin kapağı kapalı haldeki boyutu 12.5 cm açık haldeki ise 15 cm'dir. Medium uç kalınlığına sahiptir. Medium uca sahiptir.

Fine medium ve bold uç seçeneği için sipariş notu kısmına açıklama girebilirsiniz.

 

  • Bizi Takip Edin