Markabana | S.t. Dupont Puro Kılıfı 183011
Ürün Numarası: 103492

S.t. Dupont Puro Kılıfı 183011

Müşteri Yorumları (0)
% 20
2.325,86 1.860,69 TL

S.T Dupont
Puro Ürünleri

S.T. Dupont Hakkında

1872 yılında Paris’e gelmeye karar veren ve henüz 25 yaşındayken ileride dünyanın en lüks aksesuarlarının ardındaki isim olacak markasının temellerini atan Simon Tissot Dupont, serüvenine deri cüzdanlarla başlamıştı. Savoy’dan Paris’e gelerek kurduğu deri atölyesinde ürettiği prestijli ürünlerle kısa zamanda Paris sosyetesinin ve ileri gelenlerinin dikkatini çeken Dupont, Louvre mağazalarının resmi tedarikçisi haline gelmesiyle çok büyük referans elde etmiş ve ünü Fransa’yı aşarak dünyaya yayılmaya başlamıştı.

Bu ün ve başarıyla adının baş harflerini taşıyan markasının aksesuar koleksiyonlarını zaman geçtikçe genişletmeye başlayan Dupont’un mirasını, oğulları André ve Lucien Dupont devam ettiriyor. Günümüzde Dupont ile özdeşleşen lüks çakmaklar ise İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu döneminde ortaya çıkan sıra dışı fikirlerle bu zor süreç içerisinde kendi yolunu buluyor. Bu koşullar içerisinde benzinli ilk cep çakmağını 1941 yılında geliştiren S.T. Dupont, gazlı ve ayarlanabilir ilk çakmağının patentini ise 1952 yılında alıyor.

Her biri ince bir işçilikten geçen, uzmanların denetimindeki testlerden ve çalışmalardan sonra hayat bulan çakmaklar, üzerlerindeki kimlik numaralarıyla eşsiz bir kişilik taşıyorlar. Altın, gümüş, paladyum gibi değerli materyallerle tasarlanan ve eşsiz motifleriyle bir fenomen haline gelen çakmaklar, kişisel tasarımların arkasındaki gücü yansıtırken S.T. Dupont, çakmaktan kaleme, cüzdandan kemere uzanan geniş aksesuar koleksiyonlarıyla lüksün ve prestijin en kısa ve öz tanımını yapıyor.

 

S.t. Dupont Puro Kılıfı 183011 Özellikleri

 

Bu puro kutusu S.T. tarafından tasarlandı. Dupont, popüler ve tanınmış Line D koleksiyonunun bir parçası olarak içinde iki adet puro içerebilir. Kasa yarıdan bölünmüştür, böylece purolarınızı içeriye alıp onları çevreleyebilirsiniz. Cilalı paslanmaz çelikten yapılmış, en ince kahverengi pürüzsüz deriden yapılmış, üst kısmında yivli bir kapak ile kompakt bir kılıf oluştururur. Deri kayma cebinin kenarında güzel dikiş gibi Fransız kırmızı, beyaz ve mavi iplikler Fransız markasını temsil ediyor. S.T. Dupont markası, ince markalama amaçları için paslanmaz çelik altına kazınmıştır.

· Renk: Kahverengi.

· Koleksiyon: Line D.

· Malzeme: Düz deri.

· Garanti: S.T. Dupont uluslararası 2 yıl garanti kartı.

· Ambalaj: S.T. Dupont hediye kutusu.

 

  • Bizi Takip Edin